Tytuvėnų Regioninis Parkas

Discover Tytuvenai regional park

TYTUVĖNUOSE
 

Poilsiavietė - restoranas „Sedula“
Restoranas, viešbutis, poilsio nameliai, pokylių, konferencijų salė, pirtis prie pat ežero. Vandens dviračiai, valtys, tinklinio, krepšinio aikštelės.
Adresas: Skogalio km, Tytuvėnų apyl., Kelmės r.
Tel.: + 370 427 56795 , mob. tel. + 370 682 46498

Internetinė svetainė: http://www.sedula.lt/

Kaip atvykti
 
Eglės Adomaitienės nakvynės namai
Pačiame Tytuvėnų miestelio centre, pagrindinėje gatvėje įsikūrusiuose svečių namuose yra du yra dviviečiai su atskiromis lovomis (reikalui esant galima sustumti) ir vienas keturvietis (dvigulė lova ir išlankstoma sofa-lova). Visur vonios kambariai su dušo kabinomis, TV, oro kondicionieriai, arbatinukai, plaukų džiovintuvai. Keturvietis kambarys turi virtuvę. Yra bendra poilsio zona su minkštais baldais ir televizoriumi.
Adresas: J.Basanavičiaus g. 2 A , Tytuvėnai , Kelmės r.
Tel: +370 686 11162
Facebook: "Nakvynės namai, Tytuvėnai"

Kaip atvykti
 
Kambarių nuoma "Tarp trijų ežerų"
Gražiai įrengtas privatus gyvenamasis namas su kiemeliu ir terasa. Svečiams siūlomas keturvietis kambarys, kuriame yra dvi atskiros lovos (jas galima sustumti) ir išskleidžiamas dvigulis fotelis, bei dvivietis - su dviem atskiromis lovomis, kurias taip pat galima sustumti. Kambariuose yra televizoriai, belaidis internetas. Virtuvėje - visi reikalingi indai ir įrankiai, yra šaldytuvas, mikrobangų krosnelė.
Adresas: Skogalio g. 15, Tytuvėnai, Kelmės r.
Tel. +370 615 22469 el. p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Facebook: "Tarp trijų ežerų"

Kaip atvykti


Tytuvėnų piligrimų centras
Švenčių organizavimas, maisto joms ruošimas, apgyvendinimo paslaugos.
Adresas: Maironio g. 2A, Tytuvėnai, Kelmės r.
Tel.: +370 427 56223, el. p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Interneto svetainė: www.infotytuvenai.lt

Kaip atvykti
 

Motelis „Samana“
Motelis veikia ištisus metus. Yra vienvietis, dvivietis ir keturvietis kambariai. Juose rasite televizorius, virdulius ir vonios kambarius. Motelyje veikia nemokamas belaidis internetas.
Adresas: Taikos g. 2, Tytuvėnai, Kelmės r.
Tel.: + 370 247 56249
mobilus tel.: +370 618 70718

Kaip atvykti


Kaimo turizmo sodyba "Raganynė"
Jūsų laukia jauki aplinka tiek viduje, tiek išorėje: virtuvėlė, pokylių salė iki 55 žmonių, konferencijų salė, rusiška pirtis su dviem persirengimo kambariais, dušinė. 2 aukšte įrengti 5 kambariai su 40 miegamųjų vietų (kambariuose įrengti atskiri tualetai su kriauklėmis), 1 kambarys ypatingoms progoms. Yra balkonas, terasa su baldais, vaikų žaidimų aikštelė, jauki pavėsinė ir kubilas, 1 ha tvenkinys su maudymosi pakrante, yra galimybė žvejoti.
Tel. 8 614 90851, el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Internetinė svetainė: www.raganyne.lt
  
Kaip atvykti
 

ŠILUVOJE
 
Rasos ir Juozo Šlepų kaimo turizmo sodyba
Sodyba įsikūrusi Šiluvoje, netoli Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčios. Yra dvi salės, kaimiška virtuvė, pirtis, pavėsinė, lauko židinys. Nakvynė 50-čiai vietų. Dviviečiai, triviečiai ir keturviečiai kambariai.
Adresas: Jono Pauliaus II g. 11, Šiluva, Raseinių r. sav.
Tel.: 8 614 30 328,
El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip atvykti
  

Restoranas – viešbutis "Šiluvos karūna"
Restoranas - viešbutis„Šiluvos karūna“ yra įsikūręs šalia garsios Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikos. Čia rasite lankytojų pamėgtą kavinę – barą, mažąją restorano salę, kuri talpina iki 30 asmenų, garinę rusišką pirtį, kurioje vienu metu kaitintis gali iki 10 asmenų. „Šiluvos karūnoje“ yra įrengti trys apartamentai. Tai erdvūs ir komfortiški kambariai, itin pritaikyti šeimos poilsiui. Specialiai viešbučio gyventojų poilsiui sukurta terasa ant stogo, nuo kurios atsiveria puiki panorama į Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo baziliką, Šiluvos šilus.
Adresas: Bukoto g. 10A, Šiluvos mstl., Raseinių r.
Tel. +370 61835888, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Internetinė svetainė: www.siluvoskaruna.lt

Kaip atvykti
 


PARKE, RADVILIŠKIO RAJONE


Sodyba "Atgal į gamtą"
Sodyboje siūloma įvairių lauko žaidimų, pasiplaukiojimas valtimi, žvejyba, stalo futbolas, TV, pirtis, kubilas ir t.t. Sodybą supa dviračių takai vedantys iki įvairių parko lankytinų objektų (Šiaulės apžvalgos bokštas ~4km, Tytuvėnai ~20km). Vienu metu galima apsigyventi iki 16 žmonių.
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel.: 860266168; 861497789
Facebook "Atgal į gamtą"

Kaip atvykti


Sodyba "Gomerta"
Sodybos nuoma įvairioms šventėms. Talpina iki 50 žmonių, įsikūrusi ant ežero kranto, apsupta miškų. Yra pirtis, čiuožynės ir daug kitų pramogų.
Adresas: Goriškio km., Radviliškio r.
el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel.: (8-648) 24084
Facebook "Gomerta"

Kaip atvykti

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje.