Naujienos
Išsaugokime senovinius rankdarbių raštus
2017-09-22
Ne vieno iš mūsų namuose galima aptikti senųjų mūsų mamų, močiučių bei promočių rankdarbių: lovatiesių, pirštinių, servetėlių, siūvinėtų staltiesėlių.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame į „Gervių palydas“
2017-09-15

 

Kviečiame palydėti į šiltuosius kraštus išskrendančias gerves  „Gervių palydų“ renginyje.  Jau ateinantį antradienį, rugsėjo 19 dieną, 17.30 val. renkamės Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre, kur visi kartu vyksime į Tytuvėnų tyrelį. Ten ir atsisveikinsime su šiomis paukščių karalienėmis.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Dviračių žygis Tytuvėnų šilais
2017-09-11
Šeštadienį, rugsėjo 16 dieną, kviečiame į dviračių žygį Tytuvėnų ir Šiluvos apylinkėmis. Aplankysime Palapišių mišką, Šiluvos tyrelį, Pašakarnio dvarą ir kitus įdomiausius Tytuvėnų ir Šiluvos objektus. Daugiausia važiuosime žvyruotais miško keliukais. Žygio atstumas - 30 kilometrų, trukmė - 4 valandos. Pradėsime nuo Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centro (Miško g. 3) 10 valandą. Dalyvio mokestis - 3 Eur. 

 

 

Skaityti daugiau...
 
Europos savanoriškos tarnybos savanoriams Tytuvėnai – antri namai ir erdvė augti
2017-09-08
Tytuvėnų regioniniame parke šiemet darbuojasi jau trečioji užsienio savanorių karta. Vaikinai ir merginos pagal Erasmus + projektą 8 mėnesiams atvyksta į Lietuvą, čia  gyvena bei dirba. Tai didelė pagalba kasdieniuose parke vykstančiuose darbuose.

 

 

Skaityti daugiau...
 
„Tytuvelo" šventė
2017-08-23

 

Rugpjūčio 19 dieną Tytuvėnuose šurmuliavo aktyvaus laisvalaikio šventė „Tytuvelo“ . Nors pagrindinis šventės „centras“ buvo Giliaus ežero pakrantė, įvairios veiklos dieną vyko visame Tytuvėnų miestelyje ir apylinkėse. Toks ir yra šios šventės tikslas – skatinti žmones pažinti savo kraštą bei išnaudoti įvairias aktyvaus laisvalaikio galimybes.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Literatūriniai skaitymai „Ad verbum“
2017-08-23

 

Tytuvėnų regioninio parko Lankytojų centre vyko literatūriniai skaitymai „Ad verbum“. Vakarą vedė Kristina Poderytė-Bačiulienė ir Viktoras Gulbinas. Veikė šio literato marčios Jelenos sukurtų lėlių paroda.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Savanorių stovyklai pasibaigus
2017-08-22
Nuo liepos 31 iki rugpjūčio 12 dienos Tytuvėnuose ir Šiluvoje svečiavosi savanoriai iš skirtingų valstybių. Septyni jaunuoliai atvyko iš Italijos, Ispanijos, Lenkijos Belgijos ir net Kinijos. Visi jie bendradarbiauja su jaunimo savanoriškos veiklos centru „Deineta“. Gavę organizacijos kvietimą porai savaičių atvykti į Lietuvą, savanoriai turėjo galimybę čia nuveikti gerų darbų, kartu pakeliauti, pamatyti šalį.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Aktyvaus laisvalaikio mėgėjus į Tytuvėnus jau septintą kartą kvies šventė „Tytuvelo“
2017-08-10

 

Rugpjūčio 19 dieną Tytuvėnuose vėl šurmuliuos aktyvaus laisvalaikio šventė „Tytuvelo“. Pagrindinis veiksmas visą dieną suksis Giliaus ežero pakrantėje, tačiau įvairių varžybų dalyviai pasklis ir po visą miestelį.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre viešėjo mezgėjos iš JAV, Kanados bei Australijos
2017-07-24

 

Šiuolaikinės technologijos padeda bendrauti nepaisant atstumo bei kalbų skirtumo, tuo įsitikino grupelė moterų, iš pradžių suradusių bendrą kalbą socialiniame tinkle, o dabar jau ir susitikusių gyvai ilgoje kelionėje į savo protėvių šalį – Lietuvą. Čia atvykusi delegacija keliavo ne šiaip sau apsidairyti, moteris vienija pomėgis – mezgimas, tad ir mūsų šalyje jos ieškojo išskirtinių raštų, tradicinių mezginių, bendravo su vietos meistrėmis, aplankė net kojinių mezgimo čempionatą Radviliškyje.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Atgal į Gamtą!
2017-06-26

 

Su tokiu šūkiu prie Gauštvinio ežero birželio  19-21 dienomis stovyklavo  moksleiviai  iš Radviliškio ir Kelmės rajono mokyklų. Stovyklos organizatoriai – Tytuvėnų regioninio parko direkcija – šiais metais pasidžiaugė, kad į tradicinę 17 –tą  jaunųjų gamtininkų stovyklą susirinko rekordinis skaičius vaikų – 28 moksleiviai iš Tytuvėnų ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijų, bei Mockaičių ir Šaukoto pagrindinių mokyklų. Galbūt dėl didžiulio vaikų noro stovyklauti ir gamta buvo dosni – apdovanojo nuostabiu oru ir neišmaudė lietuje.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Informacija apie teritorijų planavimą
2017-06-15

 

Vadovaujantis Teritorijų planavimo įstatymo pakeitimo įstatymu ir Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatais Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos informuoja apie pradedamą rengti savivaldybės lygmens specialųjį teritorijų planavimo dokumentą – Tytuvėnų regioninio parko planavimo schemą (ribų ir tvarkymo planus).

 

 

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt