You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

 


Povandeninė talka Bridvaišio ežere
2011-07-23
Birželio 26 Kelmės rajone, Tytuvėnuose, vietos gyventojai, žvejai ir narai entuziastai surengė povandeninę talką - valė Bridvaišio ežero dugną. Iškuopus numatytą plotą padaryta išvada, kad Bridvaišio paplūdimio dugnas švarus,  čia besimaudantiems pavojaus susižeisti nėra…

Narų iš dugno surinktos šiukšlės buvo kraunamos į maišus, šie keliami į žvejų valtis ir plukdomi į krantą, kur laukė Tytuvėnų seniūn ijos traktorius su priekaba. Po talkos priekaba buvo puspilnė, ir tai nė kiek nenuliūdino talkos dalyvių – santykinai švarus ežero dugnas paplūdimio teritorijoje liudija apie rimtesnį poilsiautojų požiūrį į aplinką. “Švarus jūsų ežeras”,- neslėpė šypsenų narai, kuriems taip ir nepavyko dugne rasti kažko šokiruojančio. Suskaičiavus trofėjus, statistika buvo tokia: dešimt maišų plastikinių ir stiklo butelių, dvi padangos (traktoriaus ir motorolerio), viena guminė valtis, metalinis kareiviškas dubenėlis, krepšinio žiedas, trys kibirai ir viena lėlės galva. Vertingiausias radinys – apynaujis mobilusis telefonas, dar neapaugęs kriauklėmis ar kokia kita povandenine augmenija.

 
Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt