Atnaujinta Tytuvėnų regioninio parko informacinė sistema
2014-12-11
Šią savaitę Tytuvėnų regioninio parko darbuotojai atliko turbūt jau paskutiniuosius lauko darbus šiais metais – atnaujintas dviračių, pažintinių takų bei šiaurietiško ėjimo trasų žymėjimas, pakeista dalis susidėvėjusių pažintinių stendų. Kelmės rajono savivaldybė, vykdydama Sveikos visuomenės programą, finansavo projektą „Fizinio aktyvumo skatinimas bendruomenėje įrengiant šiaurietiško ėjimo trasas“, kurį įgyvendinus senajame Tytuvėnų šile buvo pažymėtos dvi šiaurietiško ėjimo trasos (1,9 km ir 1,1 km ilgio), pagamintos naujos pėsčiųjų ir dviračių takų žymėjimo lentelės, pakeisti nuniokoti pažintiniai stendai.

 


Per praėjusius metus regioninio parko rekreaciniai įrenginiai dažnai kentėjo nuo niekadėjų rankų. Apipaišyti ir išraižyti suoleliai, pavėsinės - jau nebestebino regioninio parko direkcijos darbuotojų. Bet su laiku nagingi veikėjai tapo vis keistesni: iš informacinių lentelių ir stendų ėmė sukioti medvaržčius.


Atnaujinti įrenginiai laukia ateinančio sezono. Tikimės, kad šį kartą jie nebus tokie atraktyvūs nenaudėliams, bet ilgai tarnaus parko gyventojams ir lankytojams. Medvaržčių pritrūkusius ir sukančius juos iš pažintinių stendų - maloniai kviečiame užsukti į regioninio parko direkciją – su džiaugsmu pagelbėsime.Tytuvėnų regioninio parko reindžerė
Ieva Jokubauskaitė


Atnaujinta 2014-12-11
 
Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt