Protmūšiai "Etnografinių regionų spalvos"
2015-11-12

2015 metai paskelbti etnografinių regionų metais, visuose Lietuvos kampeliuose vyksta įvairūs renginiai. Tytuvėnų regioninio parko darbuotojai sumanė interaktyvią pramogą: protmūšį, skirtą šiai progai. Jį jau spėjo išmėginti Šiluvos bei Šaukoto gyventojai.

 


Šiluvoje, vietos bibliotekoje, kultūros darbuotojos B. Greicienės sukviestos, varžėsi komandos, išsirinkusios sau tokius pavadinimus: "Kastinys", "Nešpietnos", "Žemaite" ir "Siuita". Daugiausiai taškų surinko ir nugalėjo "Kastinys", vietos knygų mylėtojai. Popietė praėjo ne tik smagiai sprendžiant užduotis, bet ir grojant gitara, klausantis dainų.

Šaukote kultūros darbuotojos Filomenos Taujanskaitės paragintos susigrūmė taip pat keturios komandos: "Super", "Gomerta", "Pušelė" bei "Nežiniukai". Čia vos pusės taško skirtumu nugalėjo "Nežiniukų" komanda, kurią sudarė Šaukoto pagrindinės mokyklos mokytojai.

Tiek Šiluvoje, tiek Šaukote netrūko azarto ir geros nuotaikos, komandos smagiai varžėsi tarpusavyje, o laimėtojus nuo kitų skyrė visai nedaug. Pastebėjome, jog žmonės tikrai nemažai žino apie etnografinius regionus, taip pat į protmūšį neretas ateidavo pasiruošęs, paskaitęs ir su smagiu jauduliu.

 

Tytuvėnų regioninio parko kultūrologė

Agnė Buchaitė 

 
Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt