You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.
There are no translations available.

 


Savanorystė veža!
2017-05-10
There are no translations available.

 

Ar esate kada nors savanoriavę? Pasidalinti savo patirtimi, žiniomis, skirti laiko ir energijos be jokio piniginio atlygio ryžtasis ne visi. Pas mus, Tytuvėnų regioniniame parke, savanoriauja du vaikinai iš užsienio.

 

 

Tai iš Prancūzijos atvykęs Adrien Dexet ir Giovanni  Coppola iš Italijos. Vaikinai atvyko pagal jaunimo mainų  „Erasmus+“  programą.  Adrianas čia jau gerus du mėnesius, o Giovanni – kiek daugiau nei mėnesį.  Iš viso vaikinai savanoriaus aštuonis mėnesius. Kodėl jie pasirinko savanorystę čia, Lietuvoje? Pasak vaikinų, norėjosi sužinoti, koks gi tas darbas regioniniame parke, kur tiek daug gamtos, išbandyti save užsienyje, pasidalinti žiniomis ir, žinoma, įgauti naujos patirties.

Mes, regioninio parko darbuotojai, labai džiaugiamės mūsų savanoriais. Vaikinai rūpinasi lauko infrastuktūra, padeda organizuoti ir vesti edukacines programas, bendrauja su lankytojų centro svečiais. Artėja vasara, turizmo sezonas, tad šiuo metu vaikinai ruošia parko lankymo schemą, pritaikytą turistams iš užsienio.

Adrianas ir Giovanni taip pat yra patenkinti. Tytuvėnai – nedidelis miestelis, tačiau tai puiki galimybė pajusti tikrąją Lietuvos dvasią, pamatyti nuostabią gamtą, o svarbiausia – abipusiškai praturtinti vienus kitiems neįkainojamais įspūdžiais.

 

Tytuvėnų regioninio parko direkcijos vyr. specialistė

Agnė Areliūnaitė

 

 

 

 

 


Last Updated on 2017-05-10
 
There are no translations available.

Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt