Naujienos
Žygis, skirtas Pelkių dienai
2019-01-11
Vasario 2 dieną, šeštadienį, kviečiame paminėti Pelkių dieną tradicija tapusiame žygyje į Praviršulio tyrelį!

 


Skaityti daugiau...
 
Partizanų istorijos bei dainos skambės Tytuvėnuose
2019-01-10
Sausio 18 d. 16 val. kviečiame į renginį "Kol širdis man plakti nenustos..." (skirta paminėti 100-osioms partizano Broniaus Krivicko gimimo metinėms).

 


Skaityti daugiau...
 
Tytuvėnų RPD surinktų lankytojo bilieto lėšų panaudojimas 2018 m.
2019-01-08

 

2018 m. Tytuvėnų regioninio parko direkcijos specialistai išplatino 1014 lankytojų bilietų po 1 eur ir 830 bilietų po 5 eur, nupirkti 75 bilietai po 10 eur, sms žinutėmis lankytojai nupirko 59 bilietus. Iš viso 2018 m. surinkta 2594 eur.

 


Skaityti daugiau...
 
Filmo "Vorų ratilinis" peržiūra ir susitikimas su autoriumi
2018-11-15
Šiluviškis Valdas Mikolaitis, sukūręs filmą "Vorų ratilinis", visai neseniai paskelbtas 2018 m. P. Abukevičiaus premijos laimėtoju. Ši premija, įsteigta Aplinkos ir Kultūros ministerijos ir Lietuvos televizijos 1998 m., skirta garsiam režisieriui ir operatoriui, gyvosios gamtos dainiui Petrui Abukevičiui atminti ir siekiant skatinti tęsti jo misiją – kurti filmus apie gamtą.

 


Skaityti daugiau...
 
Žygis „Nykstančių istorijų beieškant“ - registracija uždaryta!
2018-10-24
Lapkričio 17 dieną kviečiame prisijungti žygiuojant viename iš Tytuvėnų regioninio parko kampelių. Keliausime vietovėmis, kur kadaise virė gyvenimas, o dabar dažniausiai užtinkame tik gamtos vis labiau slepiamus jo pėdsakus. Aplankysime keletą įdomiomis istorijomis apipintų kaimelių (kaimaviečių), buvusią dvaro sodybos vietą, piliakalnio, kurio atminties nesugebėjo ištrinti net jo sunaikinimas, reinkarnaciją, aplankysime paslaptingą ežerėlį, apsuptą miškų.

 


Skaityti daugiau...
 
Tytuvėnų regioninio parko produkto ženklas
2018-10-22

Vietos verslininkus, norinčius gauti Tytuvėnų regioninio parko produkto ženklą, kviečiame iki lapkričio 5 dienos teikti paraiškas.

Ženklas skirtas vietos produktų gamintojams, amatininkams, turizmo paslaugų teikėjams ir kitiems vietos gyventojams, savo veikla prisidedantiems prie darnaus turizmo plėtros Lietuvos saugomose teritorijose.

 


Skaityti daugiau...
 
Plekaičių kryžiaus atgimimas
2018-09-27

 

Vis daugiau lietuvių keliasi gyventi į miestus. Senieji kaimai, dažnai nebesulaukiantys naujų gyventojų, išeina drauge su paskutiniaisiais savo senoliais. Tačiau niekas nedingsta be pėdsakų. Užtenka pavažinėti po dabar miškais ir laukais virtusias atokesnes teritorijas, kad greit imtum pastebėti žmogaus paliktus pėdsakus: kryžius, koplytėles, paminklus buvusių sodybų vietose, dažnai net su užrašais, kaimų pavadinimais, pavardėmis. Kol yra, kas prisimena – jie vis atnaujinami; kuomet nebelieka – pamažu suyra, dar kuriam laikui išsaugodami žinią: čia buvo gyvenimas.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame į tarptautinės turizmo dienos renginius
2018-09-19

 

Rugsėjo 27 diena - tarptautinė turizmo diena. Šia proga Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras kviečia užsukti į įvairius mūsų krašte esančius objektus. Vienas jų - Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centras, kur rugsėjo 26 dieną 15 val. visų susidomėjusių lauks gidas, pravesiantis nemokamą ekskursiją lankytojų centro ekspozicijoje.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame į gervių palydas
2018-09-06

 

Rudens pradžią mūsų apylinkėse visuomet lydi nuostabių paukščių - gervių - skrydžio garsai. Jos renkasi į Tytuvėnų apylinkių pelkes, iš kur jau visos drauge pakils skrydžiui į šiltuosius kraštus. Mes gerves palydėsime rugsėjo 13 dieną. Kviečiame rinktis prie lankytojų centro, iš kur 17:30 val. pajudėsime į palydų vietą.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Didžiausia pilietinė iniciatyva pasaulyje jau rugsėjo 15d. Tapk jos dalimi!
2018-08-24

 

World Cleanup Day – didžiausia tvarkymosi akcija pasaulyje, kurios metu šimtai milijonų savanorių visame pasaulyje susivienys ir bus surinkta milijonai tonų šiukšlių. Lietuva minėdama savo 100-tąsias valstybės atkūrimo metines taip pat prisijungė prie šios pilietinės iniciatyvos. Mūsų tikslas - per vieną dieną, t. y. Rugsėjo 15d. - sutvarkyti visus Lietuvos regioninius ir nacionalinius parkus.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Šventėje "Tytuvelo" - pramogos visiems
2018-08-24

 

Priešpaskutinį vasaros šeštadienį į Tytuvėnus renkasi aktyvaus laisvalaikio būdo mėgėjai – čia tradiciškai vyksta šventė „Tytuvelo“. Anksčiau renginys vykdavo prie Giliaus ežero, o šiais metais persikėlė prie Bridvaišio. Šis pasikeitimas pasiteisino: lankytojų laukė erdvesnė vieta, veiklos nebebuvo taip stipriai išskaidytos po visą miestelį ir šiemet beveik viskas vyko Bridvaišio pakrantėje.

 

 

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Tytuvėnų regioninio parko direkcija
Miško g. 3, 86477 Kelmės r.
Tel. 8 427 59031
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.kvepalai.lt www.spargalkes.lt spargalkes.lt www.tytuvenai.lt tytuvenai.lt