Tytuvėnų Regioninis Parkas

Discover Tytuvenai regional park

Tytuvėnų regioninio parko direkcija įgyvendino projektą “Bridvaišio ežero pakrantės sutvarkymas”.

Bridvaišio ežeras turbūt pats gražiausias ne tik Kelmės rajone, bet ir Šiaulių apskrityje. Pakrantėje stūsantis piliakalnis, 2 salos bei vaizdingos pakrantės daro jį patraukliu tiek žiemą tiek vasarą. Vasaros metu šventinėmis dienomis, kada geras oras pakrantėse ilsisi ir pramogauja daugiau kaip tūkstantis žmonių. Miesto paplūdimio teritorija išsitęsusi daugiau kaip 300 metrų. Tai pagrindinė Tytuvėnų miestelio žmonių poilsio vieta, kurią labai mėgsta ir viso Kelmės rajono žmonės. Čia labai gražios atviros erdvės, su vaizdu į ežero salas, tiltelius ir piliakalnį, link kurio veda Bridvaišio rekreacinis takas.
Tytuvėnų regioninio parko direkcija įgyvendino projektą “Bridvaišio ežero pakrantės sutvarkymas”. Šis projektas finansuotas iš „Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės 2016 – 2023 metų vietos plėtros strategijos“ priemonės „Kaimo tradicijų puoselėjimas, mokomųjų, švietėjiškų veiklų rėmimas“ veiklos srities „Laisvalaikio ir turizmo veiklų skatinimas saugomose teritorijose“ Nr. LEADER-19.2-SAVA-8.2 lėšų.
Bendra projekto vertė 23 tūkst. Eur. Trečdalį lėšų šio projekto įgyvendinimui skyrė Kelmės rajono savivaldybė. Tvarkant aplinką padėjo ir Tytuvėnų miesto seniūnija.
Įgyvendindami projektą siekėme šią teritoriją geriau pritaikyti vietos žmonių poreikiams ją funkciškai išplečiant. Šiuo metu mažai naudojamoje zonoje buvo pastatyta laužavietė su suolais. Tai lyg vieta stovyklautojų pasisėdėjimams, susibūrimams. Greta įrengta erdvi pavėsine leis poilsiautojams prisiglausti ir prastu oru.
Pakrantės dalyje, kur renkasi daugiausiai žmonių įrengėme 2 atrakcionus vaikams: čiuožynę į vandenį ir karstyklę. Pakrantėje pastatyta 16 suolų ir 2 stalai su suolais, dviračių stovas, tualetas.
Nauji įrenginiai pagerino ir praplėtė pakrantės rekreacines galimybes. Vasarą atvykę poilsiautojai čia jausis tikrai patogiau.

Tytuvėnų regioninio parko informacija

Apie mus

Valstybės biudžetinė įstaiga

Žemaitijos saugomų teritorijų direkcija
Tytuvėnų regioninio parko grupė


Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centras
Miško g. 3, 86477 Kelmės r. 

8 427 59031

 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

 

       
         

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje.