Tytuvėnų Regioninis Parkas

Discover Tytuvenai regional park

Vis dažniau Lietuvoje galima pamatyti bei įsigyti įvairiausių gaminių, pažymėtų simboliniu paukštuko ženklu. Jo „pilvelyje“ įtaisytas ženkliukas – regioninio arba nacionalinio parko emblema, rodanti, kad šis gaminys kilęs iš tam tikros vietovės. 


                       

         Šiuo metu Tytuvėnų regioninio parko produkto ženklas yra suteiktas šešiems žmonėms. Tai – Šiluvos seniūnijoje gyvenanti ir tradicinių verslų produktų gamyba užsiimanti tautodailininkė Inija Ambrozienė, Šaukoto seniūnijos gyventojas bitininkas Virginijus Poškus, Radviliškio rajone, Kaunietiškių kaime įsikūrusio „Bičių terapijos“ centro savininkas, bitininkas Židrūnas  Japertas. Tytuvėnuose gyvenanti ir skanią naminę duoną kepanti Nemira Sutkienė, šaunius ir originalius keramikinius buities ir puošybos dirbinius gaminanti Irma Diminskienė bei apgyvendinimo paslaugas teikiantis Valdas Ivanauskas.


Išsamiau čia  ➡️  TYTUVĖNŲ REGIONINIO PARKO PRODUKTO ŽENKLO TURĖTOJAI


          Šis produkto ženklas – tai vienas iš būdų skatinti parko lankytojus įsigyti paslaugas ir produktus iš vietos gyventojų. Jis padės atpažinti, kad paslauga teikiama ar produktas pagamintas vietos gyventojo. Ženklas sukurtas bendradarbiaujant Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai prie Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos, valstybinių parkų, biosferos rezervato ir valstybinių gamtinių rezervatų direkcijoms bei nevyriausybinei aplinkosauginei organizacijai Baltijos aplinkos forumas. Jis skirtas vietos produktų gamintojams, amatininkams, turizmo paslaugų teikėjams ir kitiems vietos gyventojams, savo veikla prisidedantiems prie darnaus turizmo plėtros Lietuvos saugomose teritorijose. Norintys gauti Tytuvėnų regioninio parko produkto ženklą ar sužinoti apie jį daugiau, informacijos gali ieškoti parko interneto svetainėje, o visus saugomų teritorijų produkto ženklo turėtojus rasite https://gamtoje.org/ bei interaktyviame kataloge https://drive.google.com/file/d/1AIcgqgUCQ5MYJsXxo4nZu_14TlzvOFMT/view .Inija Ambrozienė ir jos dailieji "SODAI"


Irmos Diminskienės keramikos darbeliai


Nemira Sutkienė ir jos skanieji kepiniai


Valdo Ivanausko teikiama paslauga - apgyvendinimas sodyboje "Tarp trijų ežerų" 
 
                                               DĖKOJAME, KAD PALAIKOTE VIETINIŲ SMULKIŲ GAMINTOJŲ PRODUKCIJĄ IŠ ATOKIAUSIŲ IR GRAŽIAUSIŲ LIETUVOS VIETOVIŲ
IR PRISIDEDATE PRIE VIETOS EKONOMIKOS PLĖTROS, PADEDATE KAIMUI IR SAUGOMOMS TERITORIJOMS GYVUOTI!


 

Apie mus

Valstybės biudžetinė įstaiga

Žemaitijos saugomų teritorijų direkcija
Tytuvėnų regioninio parko grupė


Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centras
Miško g. 3, 86477 Kelmės r. 

8 427 59031

 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

 

       
         

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje.