Tytuvėnų Regioninis Parkas

Discover Tytuvenai regional park

Kiekvienais metais vyksta tradicinė pavasario akcija „DAROM”, kurios metu švarinama mūsų aplinka.


Kviečiame visus prisijungti ir švarinti gamtą, palengvinti žemei kvėpavimą.  🧑‍🌾  🧹  Juk metas užsidirbti keletą karmos taškų! 😌 👌🏼 Tuo pačiu bus naudos ir jums:

✅ Švarindami aplinką, matysite besibudinančią gamtą...  🌿 🌞 

✅ Taip pat, tai labai geras sportas! 💪🏼 Taip, geras darbas bus ir jūsų kūnui! 👍

Kiekvieno žmogaus dalyvavimas šioje akcijoje yra maža pergalė puoselėjant Tytuvėnų kraštą, tad kviečiame visus užsukti į Tytuvėnų regioninio parko direkciją ir „apsiginkluoti“ šiukšlių maišais! 🗑️ 🧹

❗ Kad būtų jums lengviau - pridedame nuorodą į žemėlapį https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1fRRIkw40XSQccyKdnDTndtMc3URPovDw&ll=55.60132955818868%2C23.189600000000002&z=14&fbclid=IwAR0phW4doVd-k_yX_iMhdHZ8ob7DEnQ3Ee59AGvZ3vvujlgiWUlGZhgdKB0 . Jame sužymėtos vietos, kuriose dažniausiai būdavo daugiausiai šiukšlių.

❗ Taip pat kviečiame praeiti ežerų pakrantes, paežeres, kuriose visada aptinkama įvairiausių šiukšlių, dažnai - plastiko.

❗ Akcijos metu surinktas šiukšles taip pat galite palikti tam tikrose vietose – jos taip pat pažymėtos žemėlapyje "TAŠKAIS", o vėliau bus tinkamai jomis pasirūpinta.

🤗 Kiekvienas galime pasistengti, kad Tytuvėnų kraštas taptų švaresnis. Pasidžiaukime švaresniais Tytuvėnais! 🤗📷 Taip pat lauksime akcijos dalyvių nuotraukų, kad vėliau galėtume pasidalinti ir pasidžiaugti gerais darbais! (siųsti el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ). 

Apie mus

Valstybės biudžetinė įstaiga

Žemaitijos saugomų teritorijų direkcija
Tytuvėnų regioninio parko grupė


Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centras
Miško g. 3, 86477 Kelmės r. 

8 427 59031

 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

 

       
         

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje.