Tytuvėnų Regioninis Parkas

Discover Tytuvenai regional park

Kiekvienais metais vyksta tradicinė pavasario akcija „DAROM”, kurios metu švarinama mūsų aplinka.


Kviečiame visus prisijungti ir švarinti gamtą, palengvinti žemei kvėpavimą.  🧑‍🌾  🧹  Juk metas užsidirbti keletą karmos taškų! 😌 👌🏼 Tuo pačiu bus naudos ir jums:

✅ Švarindami aplinką, matysite besibudinančią gamtą...  🌿 🌞 

✅ Taip pat, tai labai geras sportas! 💪🏼 Taip, geras darbas bus ir jūsų kūnui! 👍

Kiekvieno žmogaus dalyvavimas šioje akcijoje yra maža pergalė puoselėjant Tytuvėnų kraštą, tad kviečiame visus užsukti į Tytuvėnų regioninio parko direkciją ir „apsiginkluoti“ šiukšlių maišais! 🗑️ 🧹

❗ Kad būtų jums lengviau - pridedame nuorodą į žemėlapį https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1fRRIkw40XSQccyKdnDTndtMc3URPovDw&ll=55.60132955818868%2C23.189600000000002&z=14&fbclid=IwAR0phW4doVd-k_yX_iMhdHZ8ob7DEnQ3Ee59AGvZ3vvujlgiWUlGZhgdKB0 . Jame sužymėtos vietos, kuriose dažniausiai būdavo daugiausiai šiukšlių.

❗ Taip pat kviečiame praeiti ežerų pakrantes, paežeres, kuriose visada aptinkama įvairiausių šiukšlių, dažnai - plastiko.

❗ Akcijos metu surinktas šiukšles taip pat galite palikti tam tikrose vietose – jos taip pat pažymėtos žemėlapyje "TAŠKAIS", o vėliau bus tinkamai jomis pasirūpinta.

🤗 Kiekvienas galime pasistengti, kad Tytuvėnų kraštas taptų švaresnis. Pasidžiaukime švaresniais Tytuvėnais! 🤗📷 Taip pat lauksime akcijos dalyvių nuotraukų, kad vėliau galėtume pasidalinti ir pasidžiaugti gerais darbais! (siųsti el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ). 

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje.